NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST

Nabídka pracovních míst

Odpovědi na nabídky volných pracovních míst a životopisy prosím zasílejte pomocí odpovědního formuláře. Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel.: +420 572 610 652 nebo mob.: +420 727 825 224.

Pokud Vaše vzdělání a praxe neodpovídá nabízeným pracovním místům a máte zájem v naší firmě pracovat, pošlete nám svůj životopis na email: hhavlova@teknia.cz.


Nástrojař

Náplň práce: Provádění údržby a oprav vstřikovacích forem, demontáž a montáž vstřikovacích forem určených k pravidelné údržbě a opravě,identifikace závad a spolupráce na stanovení postupu oprav, výroba jednoduchých doplňků ke vstřikovacím lisům a formám, evidence prováděných údržeb a oprav. Výkon pracovní pohotovosti dle plánu.

Požadujeme: SOU/SŠ technického směru, znalost soustružení, frézy a brusky (na kulato i plošně), orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, dobrý zdravotní stav, ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 21 000 - 29 000,-) - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářÚdržbář

Náplň práce: Údržba vstřikovacích lisů a zařízení,údržba lakovny a montáží, realizace malých a středních oprav zařízení, určení potřebných náhradních dílů, péče o rozvody elektrické energie, vody, plynu a vzduchu, určení provozuschopnosti a technického stavu strojů a zařízení.

Požadujeme: SŠ/SOU elektro, min. vyhláška č. 50 §6, řidičský průkaz skupiny B, zodpovědnost, samostatnost, ochotu pracovat v třísměnném provozu.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 22 000 - 25 000,-) - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářTechnik kvality

Náplň práce: Činnosti v rámci procesu při zavádění nových výrobků do sérové výroby, tvorba plánu kontrol a dokumentace, příprava, kompletace a prezentace výsledků a analýz, komunikace se zákazníky, řešení zákaznických reklamací, rozbor externích a interních neshod, podpora procesu neustálého zlepšování.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, nutná znalost AJ na komunikativní úrovni,schopnost čtení výkresové dokumentace výrobků, praxe v oblasti zajišťování kvality výrobků výhodou, znalost nástrojů kvality a praktická zkušenost s jejich aplikací výhodou, logické myšlení a technické myšlení, pečlivost, flexibilita, obětavost, osobní nasazení, řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost práce na PC.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - služební mobil i pro soukromé účely - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářMistr směny

Náplň práce: Operativní sestavení složení směn a přiřazení práce jednotlivým podřízeným a týmům, kontrola dodržování systému řízení jakosti, postupů a norem, technologických postupů. Evidence vyrobené produkce. Sledování a hlášení plánu výroby, zlepšování procesů a technologií. Řízení, motivace, hodnocení a odměňování zaměstnanců.

Požadujeme: SOU nebo SOŠ technického směru, praxe ve vedení kolektivu, znalost technologie vstřikování. Flexibilní osobnost s rozvinutými komunikativními schopnostmi zaměřenou na výsledek a hledání řešení.Zodpovědnost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 27 000 - 32 500,-) - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářSeřizovač vstřikolisů

Náplň práce: Seřizování vstřikovacích lisů a periferních zařízení používaných ke vstřikování plastů. Provádění montáže a demontáže vstřikovacích forem na vstřikovacích lisech dle pokynů mistra směny. Dodržování výrobních parametrů dle platné technologické karty, rozjezd nové výroby dle výrobní dokumentace včetně provedení příslušných záznamů, operativní údržba strojů a nástrojů během výroby.

Požadujeme: SOU strojní nebo elektro, praxe v oboru (výhodou), zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů, montáží a demontáží vstřikovacích forem, řidičský průkaz sk. B, aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav, práce v jednosměnném provozu.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 22 000 - 29 000,- Kč) - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářPomocný operátor - brigádník

Náplň práce: kontrola a balení plastových výlisků, opracování a montáž výlisků, navěšování a svěšování výrobků, montáž, provádění záznamů výrobní evidence. Práce brigádníka je vhodná pro starobní důchodce, ženy na rodičovské dovolené, studenty.

Požadujeme: min. základní vzdělání, ochota pracovat ve 3-směnném nebo nepřetržitém provozu,zodpovědnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna

Pracoviště: Uherský Brod, Nivnice

Přejít na odpovědní formulářSkladník

Náplň práce: příjem, výdej, ukládání materiálů, polotovarů, hotových výrobků včetně inventarizace, třídění a uložení vratných obalů podle druhů a dodavatelů, zpracování evidence, expedice výrobků podle objednávek, vybavení dokumentace pro expedici, přesun materiálů, polotovarů, hotových výrobků ručně, manipulačními a vysokozdvižnými vozíky.

Požadujeme: základní znalost práce na PC nebo zkušenost se skladovým čtecím zařízením, praxi s manipulačním a vysokozdvižným vozíkem, aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost, ochota pracovat v třísměnném režimu.

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 20 000 - 25 000,- Kč) - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářOperátor

Náplň práce: opracování a montáž plastových výlisků, kontrola a balení, navěšování a svěšování výrobků, odvádění výrobních zakázek v PC.

Požadujeme: min. základní vzdělání, dobrý zdravotní stav, ochotu pracovat ve třísměnném provozu,zodpovědnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav. Pracoviště: Nivnice, Uherský Brod

Nabízíme: - nadstandardní mzdové ohodnocení (HM 18 000 - 21 000,- Kč) - příspěvek na stravování - jídelna a kantýna - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - roční bonus - odměna při pracovním jubileu - 25 dní dovolené - další benefity

Pracoviště: Nivnice

Přejít na odpovědní formulářNaši zákazníci